BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó évet zárt a Sanofi

2001. január 25. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tavaly 11,5 százalékkal, 5,96 milliárd euróra növelte árbevételét a Sanofi-Synthélabo SA, így arra számít, hogy nettó nyeresége a korábbi előrejelzésnek megfelelően 21 százalékkal nőtt. Az árbevétel az amerikai Bristol-Myers Squibb-el - a Pharmavit tulajdonosával - és a Pharmaciával közösen bonyolított értékesítést is beszámítva 21 százalékkal, 7,51 milliárd euróra ugrott meg - jelentette a Dow Jones. A Magyarországon a Chinoin Rt. tulajdonosaként jelen lévő Sanofi februárban teszi közzé éves jelentését.
(NAPI)

Bana Péter
Bana Péter

Ez is érdekelhet