BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az SZDSZ akár két éven belül euróval fizetne

Fodor Gábor, a liberálisok elnöke szerint a válságkezelő program sikerétől függően akár 2011-12-ben be lehetne vezetni a közös európai valutát.

2009. május 17. vasárnap, 15:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az SZDSZ elnöke szerint csak saját pártjának és a Fidesznek van európai programja, ám a jobboldal felvetéseivel több ponton nem egyik a liberálisok álláspontja.

Fodor szerint a Fidesz programja szkeptikus az euró bevezetésének dátumával kapcsolatban. A szabad demokraták szerint a politikai erőknek meg kell egyezniük egymással, ki kell tűzniük egy bevezetési dátumot és ahhoz tartaniuk kell magukat - mondta az SZDSZ elnöke. Hozzátette: ha a válságkezelő program sikeres, akkor az SZDSZ szerint 2011-2012 körül be lehet vezetni a közös európai valutát.

Az ingatlanadó jelenlegi koncepciójáról Fodor azt mondta, arról egyeztetni akarnak a kormánnyal, mert az elhangzott nyilatkozatok nem teljesen koherensek.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet