BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A vezetékes telefon nem kell az internetezőknek

A gyakori internetezők közül minden ötödik telefon tulajdonos már gondolkodik azon, hogy egy éven belül lemondja vezetékes szolgáltatását- írja a Kreatív Online.

2003. július 17. csütörtök, 16:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az NRC Piackutató Kft. és a TNS Hungary közös felmérése szerint a hazai internetezők több mint 80 százaléka rendelkezik valamilyen vezetékes telefonos szolgáltatással otthonában, ám ez a szám lassan, de folyamatosan csökken a korábbi negyedévek adataival összehasonlítva.

A mobilosok száma ugyanakkor továbbra is növekszik, de ma már egyre több szolgáltatást várnak el a felhasználók: a piacon a legnagyobb igény jelenleg a mobil banki, a mobil internet és GPRS szolgáltatások iránt mutatkozik. Emeltdíjas SMS-en a megkérdezettek 40 százaléka már szavazott, viszont magas azoknak az aránya is, akik ezt a fajta szavazást elutasítják.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet