Az Oracle és a Nokia e mobil megoldás kifejlesztésével kívánja biztosítani a vállalaton belüli hangposta, e-mail, előjegyzésnaptár, fájlkezelés és tartalomkeresés elérhetőségét abból a célból, hogy a dolgozók egyetlen integrált, egységes kommunikációs környezetet használhassanak különböző mobil eszközökről és platformokról.
A program a tervek szerint Nyugat-Európában indul, de tervezik a megállapodás kiterjesztését Észak- és Dél-Amrikára, Délkelet-Ázsiára és a csendes-óceáni térségre is. Az egyes kiválasztott ügyfeleknél induló kísérleti programok 2003 második negyedévében kezdődnek az Egyesült Királyságban.
