a korridor.hu portál
Korridor Internet-Teletext Kft. néven új cégben folytatja az eddig a tv2 kebelén belül működő korridor.hu szerkesztősége a munkáját - jelentette be a múlt héten Kelemen Gábor ügyvezető. A társaság a tv2-t birtokló MTM-SBS Rt. tulajdonában marad. Pintér Dezső, az MTM-SBS elnöke az internetes megjelenést a televízió második csatornájának nevezte, és kifejtette, hogy elégedettek eddigi eredményeivel. Kelemen elmondta: a horizontális portál mögé fél év alatt több vertikális portált is felépítették. Ezeket öt meglevő és öt alakulás alatt álló társaság üzemelteti, de a kft.-nek egyik társaságban sincs többsége. Az eddigi és a tervezett befektetések összegét nem közölték - írja a Számítástechnika Online. A cég, amelynek önállóan kell megélnie, hirdetésektől, a tv2 internetes megjelenésének szervezésétől, a világhálóval kapcsolatos televíziós műsorok elkészítésétől és egy új teletextes rendszertől vár bevételeket.
