BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Ablon irodaházába költözik a Sony Ericsson régiós központja

2005. január 2. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Ablon Kft. nyerte azt a közbeszerzési pályázatot, melyet a Fővárosi Munkaügyi Központ elhelyezésére írtak ki. A szervezet 870 négyzetmétert bérel a társaság VIII. kerületi irodaházában, a BC 22-ben. A munkaügyi központ a Baross utcában álló 4,86 ezer négyzetméteres épület földszintjén és első emeletén rendezte be ügyfélszolgálati irodáját, valamint új projektszervezetét – derül ki az Ablon közleményéből. Új bérlővel gyarapodott a társaság BC 91 irodaháza is. A főváros XIII. kerületében, a Váci út és a Fáy utca sarkán álló épületbe a napokban költözteti kelet-közép-európai központját a Sony Ericsson. A vállalat a 2002-ben átadott, 6,6 ezer négyzetméteres BC 91 fölszintjén és negyedik emeletén foglal el összesen 680 négyzetmétert.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet