BUX 138614.51 0,72 %
OTP 44540 1,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra meghirdetik a Mentőkórház épületét

2002. március 3. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Kincstári Vagyoni Igazgatóság (KVI) várhatóan egy héten belül újra meghirdeti eladásra - immár másodszor - a főváros VI. kerületében lévő, Szobi utcai volt Mentőkórház épületét. Értesülésünk szerint a nettó 1700 négyzetméter össz-alapterületű, négyszintes ingatlan első meghirdetésekor csupán két értékelhető pályázat érkezett, ebből az egyik ajánlatot azért kellett visszautasítani, mert az abban megjelölt vételár meg sem közelítette a nettó 405 millió forintos irányárat. A másik pályázat ilyen szempontból megfelelt a KVI-nek, a vegyes ellentételezési konstrukciót azonban nem tudták elfogadni. Információnk szerint az eddig érdeklődő cégek közül többen turisztikai célra hasznosították volna az épületet. Az új kiírásban egyébként sem a feltételeken, sem pedig az irányáron nem változtatott az igazgatóság.
B. A.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet