BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább folytatódhat a bérlakásépítés Székesfehérvárott (Kimaradt!!!)

2001. május 4. péntek, 11:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Központi támogatással idén újabb 66 bérlakást kíván építeni a székesfehérvári önkormányzat. A közgyűlés legutóbbi ülésén úgy döntött, a beruházás megvalósításához szükséges 131 millió forintos saját erőt biztosítja, s központi támogatásra pályázik. A kivitelezésre közbeszerzési pályázatot írnak ki. A székesfehérvári önkormányzat már az elmúlt évben bekapcsolódott a központi bérlakás-építési programba. 245 millió forintos állami támogatással 65 bérlakást építenek, amelyekbe elsősorban a rászorultságot figyelembe véve költözhetnek be még az idén az új lakók.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet