A múlt év átlagában az egy előfizetőre jutó átlagos havi bevétel (arpu) alapján a Vodafone Magyarország megelőzte két riválisát (Pannon, T-Mobile), ráadásul ezt az eredményt úgy érte el a társaság, hogy az előfizetői számot tekintve a harmadik a magyar piacon - mondta Vitai Attila, a magyar Vodafone leköszönő vezérigazgatója. A cégvezér sem a tavalyi eredményt, sem az árbevételt nem árulta el, csupán annyit mondott, hogy nyereségesen működött a cég. A Napi Gazdaság kalkulációi szerint a múlt évi bevétel 128 milliárd forint körül lehetett. (NG 4. old.)
