A mySAP Utilities alkalmazást választotta ügyfélszolgálati színvonala és információmegosztási képességei javítására a Fővárosi Vízművek. Az FVM Rt. már hatodik éve használ SAP rendszert, amely eddig a pénzügyi, logisztikai, controlling és HR feladatok ellátását támogatta. Az ügyfélszolgálati rendszert próbaüzemre átvette az ügyfélszolgálat, valamint a kapcsolódó területek. „A pontosabb ügyfélnyilvántartás és szabályozott folyamataink segítenek abban, hogy ügyfeleink igényeit profi módon tudjuk kielégíteni. Mivel a számlázási rendszerünk eddig is pontos volt, ezt nem tudjuk javítani, azonban változni fog a követelésbehajtáshoz kapcsolódó tevékenységünk. Úgy érzem, nagy lépést tettünk a felkészülésben a kiemelkedő ügyfélkiszolgálás érdekében.” - jelentette ki Bognár Péter, a vízművek ügyfél-adminisztrációs központjának vezetője.
