BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Informatikai fejlesztés a Fővárosi Vízműveknél

2003. május 6. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A mySAP Utilities alkalmazást választotta ügyfélszolgálati színvonala és információmegosztási képességei javítására a Fővárosi Vízművek. Az FVM Rt. már hatodik éve használ SAP rendszert, amely eddig a pénzügyi, logisztikai, controlling és HR feladatok ellátását támogatta. Az ügyfélszolgálati rendszert próbaüzemre átvette az ügyfélszolgálat, valamint a kapcsolódó területek. „A pontosabb ügyfélnyilvántartás és szabályozott folyamataink segítenek abban, hogy ügyfeleink igényeit profi módon tudjuk kielégíteni. Mivel a számlázási rendszerünk eddig is pontos volt, ezt nem tudjuk javítani, azonban változni fog a követelésbehajtáshoz kapcsolódó tevékenységünk. Úgy érzem, nagy lépést tettünk a felkészülésben a kiemelkedő ügyfélkiszolgálás érdekében.” - jelentette ki Bognár Péter, a vízművek ügyfél-adminisztrációs központjának vezetője.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet