BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Science Parkba költözött az Ericsson(Kimaradt!!!)

2002. június 3. hétfő, 18:16

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Május közepétől az Ericsson Magyarország 450 fős kutatás-fejlesztési csapata a lágymányosi Science Parkban folytatja munkáját. A cég az évek során kinőtte óbudai központját, így a kutatás-fejlesztés is több, egymástól távoli épületbe kényszerült. Ez az állapot szűnik most meg az új épület öt szintjének bérlésével. A cég így két telephelyen működik tovább, ugyanis változatlanul Óbudán marad a 300 műszaki és üzleti területen dolgozó munkatárs - jelentette be az Ericsson magyarországi képviselete.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet