BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozik a Sun-elnöke

2002. május 7. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Sun múlt szerdán jelentette be, hogy július 1-jén távozik posztjáról Ed Zander, a cég elnöke és egyben vezérigazgató-helyettese is, aki immár rövid időn belül a negyedik csúcsvezető, aki búcsút vesz a cégtől – írja az IDG News. Zander távozásakor visszaadja az elnöki posztot Scott McNealy vezérigazgatónak, aki elmondta, a négy csúcsvezető már másfél évvel korábban készült nyugalomba vonulni, de az amerikai gazdaság recessziós helyzete miatt a krízis végéig rábírták őket a maradásra. Most, hogy a cégnek reménye van az újbóli nyereségessé válásra, időszerűvé vált a frissítés.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet