BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ágyban, párnák közt

2002. május 7. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az amerikai laptophasználók negyede saját készülékét tartja „a legértékesebb kincsnek” - állapítja meg a Laptops & Lifestiles által végzett és az Intel Corporation által közzétett felmérés. A 2400 laptophasználó körében végzett vizsgálat szerint e készülékeket szinte mindenütt, sokszor más tevékenységek végzése közben is használják. A megkérdezettek 81 százaléka tévénézés közben, 60 százalékuk ágyban, 54 százalékuk evés közben, 48 százalékuk meztelenül vagy alsóneműben is használja a laptopot. A válaszadók 41 százaléka autóban, 39 százaléka a szabadban, 20 százaléka vonaton vagy buszon, 18 százaléka külföldön is használta már gépét. Az emberek a szervezettséget és a kapcsolódás lehetőségét tartották a két legfontosabb dolognak laptopjaikkal kapcsolatban.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet