BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nálunk a legolcsóbb a szálloda

2004. május 17. hétfő, 08:15

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A DHL által a 10 új uniós tagországban végzett felmérés szerint hazánkban a legolcsóbbak a szállodák, de nálunk kell a legtöbbet fizetni a taxizásért és az éttermekben. A hazánkba érkező külföldinek egy négycsillagos szállodában átlagosan 58 eurót kell fizetnie éjszakánként, míg a többi új tagállamban ugyanez jóval több mint 60 euróba kerül. A vizsgálat szerint a külföldiek számára összességében Szlovénia a legdrágább. (VG 2. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet