A Gazprom részesedést vásárolna a Molban - jelentette ki Alekszej Miller vezérigazgató az orosz gázszolgáltató közgyűlése után. A Bloomberg tudósítása szerint az óriáscég más eszközök, elsősorban energiaipari befektetések iránt is érdeklődik Magyarországon. A Gazprom hasonló szándékairól már évek óta röppennek fel időnként pletykák, eddig azonban nem kerül sor bejelentésköteles mennyiség vásárlására. (NG 7. old.)
