BUX 138985.79 0,99 %
OTP 44660 1,55 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Molt venne a Gazprom

2006. július 3. hétfő, 08:46

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Gazprom részesedést vásárolna a Molban - jelentette ki Alekszej Miller vezérigazgató az orosz gázszolgáltató közgyűlése után. A Bloomberg tudósítása szerint az óriáscég más eszközök, elsősorban energiaipari befektetések iránt is érdeklődik Magyarországon. A Gazprom hasonló szándékairól már évek óta röppennek fel időnként pletykák, eddig azonban nem kerül sor bejelentésköteles mennyiség vásárlására. (NG 7. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet