BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Földgázmezőket ad el a Mol

2004. május 19. szerda, 08:20

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mol Rt. pályázatot hirdetett a tulajdonában lévő téti és celldömölki földgázmező értékesítésére. A befektetők június 11-ig jelentkezhetnek a földgázmezőkért. A Mol a kitermelési portfólió optimalizálása miatt döntött a két lelőhely eladásáról. Az olajcég az értékesítés mellett a közös hasznosítást is elképzelhetőnek tartja. A két gázmező nagyságáról nem adott tájékoztatást a társaság, erre csak a 300 ezer forintos pályázati anyagból kaphatunk választ. (VG 1., 13. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet