A Mol Rt. pályázatot hirdetett a tulajdonában lévő téti és celldömölki földgázmező értékesítésére. A befektetők június 11-ig jelentkezhetnek a földgázmezőkért. A Mol a kitermelési portfólió optimalizálása miatt döntött a két lelőhely eladásáról. Az olajcég az értékesítés mellett a közös hasznosítást is elképzelhetőnek tartja. A két gázmező nagyságáról nem adott tájékoztatást a társaság, erre csak a 300 ezer forintos pályázati anyagból kaphatunk választ. (VG 1., 13. old.)
