BUX 138829.73 0,87 %
OTP 44600 1,41 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Drágul a gáz!

Ahogyan azt már lehetett sejteni, jön a földgázár-emelés - de csak az ipari fogyasztóknak.

2005. június 17. péntek, 15:03

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Augusztus 1-től 7 százalékkal emelkedik a nem lakossági földgáz ára - jelentette be Kóka János gazdasági és közlekedési miniszter a kormányszóvivői tájékoztatón. A lakossági földgáz ára nem emelkedik, viszont nő a földgáz kompenzációs támogatása, a jelenlegi 13 forintról átlagosan 17,7 forintra köbméterenként.

További részletek és a lépéssel kapcsolatos véleményünk itt olvasható.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet