A Suzuki 8 milliárd jent (15,3 milliárd forint) ruház be Magyarországon a termelés 76 százalékos bővítésére. A társaság 2008-ig évi 300 ezer darabra akarja növelni az esztergomi kapacitást a jelenlegi 170 ezerről. Jövőre 220 ezer autót akarnak gyártani, és ehhez ezerrel növelik az alkalmazottak számát. (MH 10. old.)
