BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Visszahívták a Vízművek elnökét

2006. február 24. péntek, 07:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Indoklás nélkül visszahívta a fővárosi közgyűlés kormánypárti többsége a Fővárosi Vízművek Rt. elnökét. Polgár Miklós az SZDSZ-ből távozott főpolgármester-helyettes, Atkári János bizalmi embere, a visszahívást a szabad demokraták kezdeményezték. Atkári antidemokratikusnak minősítette a lépést. Közölte: szakmai okok alapján nem lehetne meneszteni azt az elnököt, aki évek óta küzd a külföldi befektetőkkel. (MH 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet