Indoklás nélkül visszahívta a fővárosi közgyűlés kormánypárti többsége a Fővárosi Vízművek Rt. elnökét. Polgár Miklós az SZDSZ-ből távozott főpolgármester-helyettes, Atkári János bizalmi embere, a visszahívást a szabad demokraták kezdeményezték. Atkári antidemokratikusnak minősítette a lépést. Közölte: szakmai okok alapján nem lehetne meneszteni azt az elnököt, aki évek óta küzd a külföldi befektetőkkel. (MH 5. old.)
