BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Időt nyertek a háziorvosok

2006. február 24. péntek, 07:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A korábban tervezett március helyett szeptembertől kell részletes adatokat küldeniük betegeik ellátásáról a háziorvosoknak - jelentette be Rácz Jenő egészségügyi miniszter, miután tárgyalt a Magyar Orvosi Kamarával. Az eredetileg jövő hónapra ígért szigorítás miatt több helyen engedetlenségi akciót szerveztek az orvosok, mivel szerintük az intézkedés meghosszabbítaná a rendelési időt. (MH 5. old., NG 2. old., NSZ 4. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet