BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kecskemét beleszólna Bábolna-privatizációba

2004. augusztus 11. szerda, 08:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kecskemét első embere levelet írt a miniszterelnöknek és az ÁPV Rt. vezetőjének a Bábolna Rt. magánosítása ügyében. Szécsi Gábor szerint az agrárcég városban működő baromfi-feldolgozóját nehéz lesz úgy eladni, ha a gépsorokat kivonják az értékesítésre jelölt ingóságok közül. A polgármester szeretné elérni azt is, hogy a helyi önkormányzatot vonják be az üzem értékesítésébe. (MH, 9. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet