Kecskemét első embere levelet írt a miniszterelnöknek és az ÁPV Rt. vezetőjének a Bábolna Rt. magánosítása ügyében. Szécsi Gábor szerint az agrárcég városban működő baromfi-feldolgozóját nehéz lesz úgy eladni, ha a gépsorokat kivonják az értékesítésre jelölt ingóságok közül. A polgármester szeretné elérni azt is, hogy a helyi önkormányzatot vonják be az üzem értékesítésébe. (MH, 9. old.)
