BUX 138983.52 0,99 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még nem tudni, csökkenek-e a telefontarifák

2004. május 26. szerda, 08:45

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vezetékes szolgáltatók még nem döntöttek arról, lejjebb viszik-e tarifáikat azok után, hogy a Nemzeti Hírközlési Hatóság (NHH) hétfőn átlag 10 százalékkal csökkentette a mobilszolgáltatóknak fizetendő végződési díjakat (azt a pénzt, amit egy vezetékesből mobiltelefonra irányuló hívás után a mobilcég a vezetékestől kap). Az intézkedés nem teszi automatikusan olcsóbbá a vezetékesről indított hívásokat, az NHH azonban későbbi szabályozási intézkedéseinél figyelembe veszi, miként reagáltak a társaságok a díjmérséklésre - mondta el Pataki Dániel, a hivatal elnöke. (MH, 12. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet