Kétszáznegyven dolgozójából száztól már megvált a szolnoki Mezőgép Rt., és várható hogy a nyáron újabb, mintegy ötven embert érintő leépítési hullám lesz a felszámolás alatt álló nagy múltú cégnél. Molnár György felszámoló bízik abban, hogy működő vállalatként lehet eladni a Mezőgépet. (Nszab. 10. old.)
