Várhatóan júniusban rendkívüli közgyűlést tart a BÉT. Az új osztrák tulajdonosok sürgetik a plénum összehívását, mert képviseltetni kívánják magukat a vezető testületekben. Az igazgatóságból várhatóan kikerül az Arago két delegáltja, Jeszenszky Zoltán és Sasinszki Ágnes, a felügyelőbizottságból pedig Korányi G. Tamás és Gránicz János. A Bécsi Értéktőzsde és az Österreische Kontrollbank egy közös jelöltet indít. A konzorcium jelezte, hogy kizárólag magyar szakembereket kíván delegálni a vezetésbe. (VG 13. old., NG 7. old.)
