BUX 138657.56 0,75 %
OTP 44550 1,3 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Júniusban változhat a BÉT irányítása

2004. május 24. hétfő, 08:46

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Várhatóan júniusban rendkívüli közgyűlést tart a BÉT. Az új osztrák tulajdonosok sürgetik a plénum összehívását, mert képviseltetni kívánják magukat a vezető testületekben. Az igazgatóságból várhatóan kikerül az Arago két delegáltja, Jeszenszky Zoltán és Sasinszki Ágnes, a felügyelőbizottságból pedig Korányi G. Tamás és Gránicz János. A Bécsi Értéktőzsde és az Österreische Kontrollbank egy közös jelöltet indít. A konzorcium jelezte, hogy kizárólag magyar szakembereket kíván delegálni a vezetésbe. (VG 13. old., NG 7. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet