Két forinttal olcsóbb tegnaptól a benzin, miután a kormány csökkentette az árba épített jövedéki adót. Közben drágult az üzemanyag Romániában is, Szlovákiában pedig az ellenzék a magyar példa követésére szólította fel a kormányt, amely egyelőre elutasítja a jövedéki adó mérséklését. (NSZ, 5. old.)
