Két új csarnokkal növelte jánossomorjai üzemének kapacitását a Leier. A beruházás 10 millió euróba került. Friedrich Ebner ügyvezető elmondta: a fejlesztéssel Magyarország és Közép-Európa legnagyobb betonáruüzeme jött létre, amelynek árbevétele idén várhatóan eléri a 15 millió eurót. (NSZ máj. 22., 10. old., NG máj. 24., 5. old., VG máj. 24., 12. old., MH, máj. 24., 13. old.)
