BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Augusztusban jöhet a 3G-tender

2004. május 18. kedd, 08:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az informatikai tárca augusztus végéig meghirdeti a harmadik generációs (3G) mobiltendert - közölte Kovács Kálmán miniszter. Várhatóan négy frekvenciaengedélyt adnak ki, bár számolnak azzal, hogy az első körben csak a mostani három mobilszolgáltató pályázik sikerrel. A miniszter hozzátette: ragaszkodnak ahhoz, hogy a pályázat nyertesei minél hamarabb létrehozzák a korszerű rendszert. (VG 9. old., MH, 11. old., NSZ, 5. old., NG 3. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet