A kormány tegnapi rendkívüli ülésén úgy döntött, hogy ingyenes lesz az M5-ös használata Budapest és Gyál között. Az erről szóló rendeletet Csillag István gazdasági miniszter adja majd ki. Jövő hét elején egyébként megkezdődik az M5-ös Kiskunfélegyháza és Szeged közötti, mintegy 50 kilométeres szakaszának építése, amely 93,3 milliárd forintba kerül, és a tervek szerint jövő év végére készül el. (VG 5. old., NG 3. old.)
