BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egy hónap alatt arculatot vált a Westel

2004. május 13. csütörtök, 10:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nagyszabású arculatváltási kampányba kezdett a Westel, amely május 1-jén felvette a T-Mobile márkanevet. Az átalakulásra több milliárd forintot költenek, a költségeket a T-Mobile német anyacége, a Deutsche Telekom állja. Egy hónap alatt átalakul a Westel-üzletek arculata, június 5-én T-Mobile-napot rendeznek Sting ingyenes koncertjével. A márkaváltáshoz kapóra jön a portugáliai labdarúgó Európa-bajnokság, amelynek a T-Mobile az egyik főszponzora. (VG 10. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet