Nagyszabású arculatváltási kampányba kezdett a Westel, amely május 1-jén felvette a T-Mobile márkanevet. Az átalakulásra több milliárd forintot költenek, a költségeket a T-Mobile német anyacége, a Deutsche Telekom állja. Egy hónap alatt átalakul a Westel-üzletek arculata, június 5-én T-Mobile-napot rendeznek Sting ingyenes koncertjével. A márkaváltáshoz kapóra jön a portugáliai labdarúgó Európa-bajnokság, amelynek a T-Mobile az egyik főszponzora. (VG 10. old.)
