BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ezúttal csütörtöktől drágul a benzin

A Mol Rt. ezen a héten a megszokott szerda helyett csütörtöktől emel árat: a motorbenzin literenkénti listaára február 27-től 2, a gázolajé 5 forinttal lesz magasabb.

2003. február 25. kedd, 12:09

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol indoklása szerint az elmúlt napokban a nemzetközi piacokon folytatódott a kőolaj- és a kőolajtermék-jegyzésárak növekedése, s leginkább a gázolaj drágult. Ennek hátterében az áll, hogy a rendkívüli hideg miatt tovább csökkentek az egyesült államokbeli készletek.

A Mol csütörtöktől érvényes listaárai a következőek:

EN 91 ólmozatlan benzin 239,50 Ft/l
EN 91 keverék benzin 242,50 Ft/l
ESZ 95 ólmozatlan benzin 242,50 Ft/l
ESZ 98 ólmozatlan benzin 251,50 Ft/l
Gázolaj 223,00 Ft/l

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet