BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Növelte árbevételét az Alstom Hungária

2009. május 10. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Alstom Hungária Zrt. 35,5 millió euró árbevételt ért el a március 31-én zárult üzleti évében, 14 százalékkal többet az előző 12 hónap eredményénél, annak ellenére, hogy a vártnál jóval később kezdte meg a budapesti metrószerelvények szállítását, a kötbér összegéről pedig továbbra sem született megállapodás a fővárossal. A 450 főt foglalkoztató cég közlekedési részlege szállítja összesen 247 millió euró értékben a kettes és négyes metró szerelvényeit.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet