Az Alstom Hungária Zrt. 35,5 millió euró árbevételt ért el a március 31-én zárult üzleti évében, 14 százalékkal többet az előző 12 hónap eredményénél, annak ellenére, hogy a vártnál jóval később kezdte meg a budapesti metrószerelvények szállítását, a kötbér összegéről pedig továbbra sem született megállapodás a fővárossal. A 450 főt foglalkoztató cég közlekedési részlege szállítja összesen 247 millió euró értékben a kettes és négyes metró szerelvényeit.
