Becsült adatok szerint tavaly összesen 150 milliárd forint árbevételhez jutottak a különféle étkezési utalványok forgalmazásával foglalkozó cégek. A múlt évi, 10-15 százalék körüli növekedés után az idén további forgalombővüléssel számolnak a piaci szereplők. A bizakodás alapja, hogy az év első két hónapjában – a bázishoz képest, előzetes adatok alapján – jelentős növekedést regisztráltak, ezen belül a legkelendőbbek, 40 százalékos aránnyal, a melegétkezési utalványok bizonyultak. A forgalomnövekedés összefügg azzal, hogy ez évtől a havonta adómentesen adható melegétkezési utalvány értékhatára 10 ezer forintra nőtt (a hidegétkezési utalványoké pedig ennek a fele). Így várhatóan még vonzóbb lesz, hogy a munkáltatók – a cafeteria-rendszer keretében – melegétkezési utalványokat adnak dolgozóiknak. Ebbe a körbe a Szonda Ipsos felmérése szerint 2,5 millióan tartoznak, vagyis az aktív dolgozók mintegy 60 százaléka – mondta Bessenyey Bálint, az Étkezési Utalvány Forgalmazói Egyesülés (EUFE) elnöke.
Az elnök lapunk kérdésére elmondta, hogy az EUFE-t alapító három francia cég itthoni leányvállalata – az Accor Services Magyarország Kft., a Le Chéque Déjeuner Kft. és a Sodexho Pass Hungária Kft. – a teljes étkezésiutalvány-piacból mintegy 60 százalékkal részesedik. Továbbá azt is kifejtette, hogy az elmúlt évek adatai alapján egyértelmű összefüggés van az étkezési utalványok vásárlásának felfutása és az adómentes értékhatár központi emelése között.
