BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szállodát épít Debrecenben a MaxCity tulajdonosa

2006. szeptember 20. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Négycsillagos szállodát épít Debrecen Nagyerdő városrészében a Glória Kft. A 107 szobát, 50 luxusapartmant, konferenciatermeket és wellnessközpontot magában foglaló Hotel Oliva alapkövét tegnap helyezték el a beruházó és a város képviselői. A tervek szerint 2007 negyedik negyedévében megnyíló szálloda tulajdonjoga elkészülte után a Divinus Befektetési Alapkezelő Zrt. kezelésében lévő Divinus Ingatlanbefektetési Alaphoz kerül. Cégbírósági adatok szerint a Glória 100 százalékban Disznós Zoltán debreceni vállalkozó tulajdonában van, s ő a többségi tulajdonosa a Divinusnak is. Disznós érdekeltségébe tartozik emellett az a Tisri Rt., amely a MaxCity lakberendezési áruházat építette Törökbálinton. A tavaly májusban átadott 30 ezer négyzetméteres központ mintegy 6 milliárd forintba került.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet