Befejeződött az a 100 millió eurós beruházási program, amellyel a GlaxoSmithKline a világ egyik legnagyobb és legkorszerűbb vakcinatermelő bázisává fejlesztette a GlaxoSmithKline Biologicals Kft. gödöllői gyárát. A Teva-csoporttól 2001-ben megvásárolt üzem – a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium által is támogatott – bővítése 2003-ban indult el. Az első lépcsőben raktárt és laboratóriumot építettek, a napokban pedig elkészült az új üzem is, amely a tervek szerint jövőre már teljes kapacitással működik. A teljesítmény felfutásával a 100 százalékban exportra termelő új gyár mintegy kétszáz embernek teremt munkalehetőséget.
