Négy töltőállomással bővítette idén hálózatát Nyugat-Magyarországon az Agip Hungaria Zrt. A társaság a Dunántúlon három benzinkutat megvásárolt, egy új állomás pedig franchise-partnerként csatlakozott a hálózathoz. Az új kutaktól évi 3–4 millió literes forgalmat vár az Agip. A társaság jövőre a keleti régiókban vásárol majd új kutakat – derül ki a társaság közleményéből.
