BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kibővítette régiós központját a T-Systems

2006. augusztus 22. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Globálissá bővítette budapesti régiós szolgáltató központját a T-Systems Hungary Kft. A fejlesztés eredményeként további 60 fővel bővítik a létszámot a most 100 dolgozót foglalkoztató központban, s a jelenlegi évi 800 ezer esettel szemben akár 1,2 milliót is meg tudnak majd oldani. Az üzleti informatikai szolgáltatásokat nyújtó T-Systems Hungary a tavalyi 12 milliárdról az idén várhatóan 16 milliárd forintra növeli árbevételét. A társaság a magyarországi piac 10-15 százalékát fedi le, ügyfélköre többnyire a T-csoportból kerül ki, de más cégeknek is végeznek informatikai szolgáltatásokat.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet