Globálissá bővítette budapesti régiós szolgáltató központját a T-Systems Hungary Kft. A fejlesztés eredményeként további 60 fővel bővítik a létszámot a most 100 dolgozót foglalkoztató központban, s a jelenlegi évi 800 ezer esettel szemben akár 1,2 milliót is meg tudnak majd oldani. Az üzleti informatikai szolgáltatásokat nyújtó T-Systems Hungary a tavalyi 12 milliárdról az idén várhatóan 16 milliárd forintra növeli árbevételét. A társaság a magyarországi piac 10-15 százalékát fedi le, ügyfélköre többnyire a T-csoportból kerül ki, de más cégeknek is végeznek informatikai szolgáltatásokat.
