Még napokig lesz munkája a vihar okozta károkkal a Fővárosi Közterület-fenntartó (FKF) Zrt.-nek. Az orkán erejű szél fákat csavart ki, ágakat tört le, jelzőtáblákat döntött ki és pavilonokat tört össze. A társaságnak összesen mintegy 3000 köbméter szemetet és törmeléket kell eltakarítania, amin tegnap 400 kézi úttisztító és 52 munkagép dolgozott. A vihar elsősorban a város belső területein, így az I., a II., az V., illetve a XI. és a XIII. kerület bizonyos részein okozott károkat.
