Kisebb vezetékszakadásokkal megúszta a vasárnapi vihart a Budapesti Elektromos Művek (Elmű) Nyrt. A leszakadó ágak és a kidőlt fák ugyan eltéptek néhány kábelt, ám ezek csak egy-egy utca vagy épület ellátásáért voltak felelősek, így a szél nem okozott különösebb problémát – mondták lapunknak az Elmű sajtóosztályán. A károk elhárításán már dolgoznak a társaság szakemberei, a tervek szerint néhány napon belül minden munkával végeznek.
