A paksi atomerőműben tegnap délután a munkáltató és a szakszervezetek között létrejött a 2006. évre szóló bérmegállapodás. A Műszakos Dolgozók Érdekvédelmi Szervezete ma küldöttgyűlés elé terjeszti az egyezséget. Az MTI Eco értesülése szerint a három szakszervezettel megkötött megállapodás a 2005-öshöz képest – a személyi jövedelemadó módosító hatását is beleszámítva – 7,2 százalékos bruttó keresetnövekedést jelent, ezt viszont az atomerőmű kommunikációs főosztályvezetője nem erősítette meg.
