BUX 138451.84 0,6 %
OTP 44450 1,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bérmegállapodás a paksi atomerőműben

2006. március 30. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A paksi atomerőműben tegnap délután a munkáltató és a szakszervezetek között létrejött a 2006. évre szóló bérmegállapodás. A Műszakos Dolgozók Érdekvédelmi Szervezete ma küldöttgyűlés elé terjeszti az egyezséget. Az MTI Eco értesülése szerint a három szakszervezettel megkötött megállapodás a 2005-öshöz képest – a személyi jövedelemadó módosító hatását is beleszámítva – 7,2 százalékos bruttó keresetnövekedést jelent, ezt viszont az atomerőmű kommunikációs főosztályvezetője nem erősítette meg.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet