A Gazdasági Versenyhivatal kétmillió forintra büntette az E.on Titász Rt.-t, mert az áramszolgáltató társaság visszaélt gazdasági erőfölényével. Az indoklás szerint a cég az ideiglenesen működő vállalkozásoknak biztosított elektromosáram-szolgáltatás nyújtásához szükséges műszaki csatlakozás létrehozásának díját a 2004. március és szeptember közötti időszakban jelentősen megemelte, megsértve ezzel a versenytörvényt. A 2 millió forintos bírság kiszabásánál a GVH tekintettel volt arra, hogy az E.On Titász önként felhagyott jogellenes tevékenységével.
