A Siemens Rt. felügyelőbizottsága Beke-Martos Gábort nevezte ki elnök-vezérigazgatójává - derült ki a társaság lapunkhoz eljuttatott közleményéből. Eszerint Hetényi Péter, a társaság eddigi első embere már korábban kérte felmentését beosztásából. A felügyelőbizottság május 14-i ülésén mentette fel Hetényit és fel is kérte, hogy a jövőben a felügyelőbizottság elnökhelyetteseként segítse a vállalat vezetését. Az új elnök-vezérigazgató eddig a gazdasági és pénzügyi igazgatói posztot töltötte be.
