BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új vezér a Siemensnél

2004. május 17. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Siemens Rt. felügyelőbizottsága Beke-Martos Gábort nevezte ki elnök-vezérigazgatójává - derült ki a társaság lapunkhoz eljuttatott közleményéből. Eszerint Hetényi Péter, a társaság eddigi első embere már korábban kérte felmentését beosztásából. A felügyelőbizottság május 14-i ülésén mentette fel Hetényit és fel is kérte, hogy a jövőben a felügyelőbizottság elnökhelyetteseként segítse a vállalat vezetését. Az új elnök-vezérigazgató eddig a gazdasági és pénzügyi igazgatói posztot töltötte be.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet