Megkezdték a próbagyártást a Norit Anaconda Kft. félmilliárd forintból létrehozott új veszprémi üzemében, ahol samponokat, tus- és habfürdőket, valamint folyékony szappant fognak gyártani - adta hírül az MTI. Még az idén rendszerbe kívánnak állítani egy újabb gyártósort, egy továbbit pedig jövőre. A tavaly 700 milliós forgalmú holland érdekeltség idén kétmilliárdos bevétellel számol.
