Tegnap délelőtt 200 négyzetméternyi álmennyezet szakadt le a MOM parkban épülő moziban. A balesetben két ember sérült meg. Hogy ez az eset mennyiben befolyásolja az előzetes tervek szerinti február elsejei nyitást, nem lehet tudni, ugyanis a beruházó, a Bajor Házépítők Kft. vezetői nem kívántak az ügyben nyilatkozni. A mozi üzemeltetője az amerikai United Cinemas International lesz (NAPI Gazdaság, 2002. január 15., 1-9. oldal).
