BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leszakadt a plafon a MOM park épülő mozijában

2002. január 16. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tegnap délelőtt 200 négyzetméternyi álmennyezet szakadt le a MOM parkban épülő moziban. A balesetben két ember sérült meg. Hogy ez az eset mennyiben befolyásolja az előzetes tervek szerinti február elsejei nyitást, nem lehet tudni, ugyanis a beruházó, a Bajor Házépítők Kft. vezetői nem kívántak az ügyben nyilatkozni. A mozi üzemeltetője az amerikai United Cinemas International lesz (NAPI Gazdaság, 2002. január 15., 1-9. oldal).

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet