A Magyar Suzuki Rt. (MS) igazgatótanácsa Kondo Tadasit nevezte ki a társaság új vezérigazgatójának, aki augusztus 6-tól látja el e posztot. E megbízatását megelőzően az utóbbi három évben Kondo Tadasi az MS kereskedelmi igazgatója volt. (Az MS előző vezérigazgatója, Nakajama Takasi tavaly áprilistól irányította az esztergomi céget.)
(NAPI)
