Az amerikai Jackson-csoport egyik atlantai cége megvette az Ipari Park Hegyeshalom Kft.-t. - hivatkozik az MTI a Kisalföld mai hírére. A kft. eddigi többségi tulajdonosa, Hans Asamer osztrák vállalkozó a lapnak elmondta: a tulajdonosváltás megtörtént, a vételárra bankgaranciát kaptak. A Jackson-csoport a beruházás keretében egymilliárd dolláros invesztícióval szórakoztató-központot akar kialakítani a kft. tulajdonában lévő ipari park mintegy 170 hektáros területén. A tervekben három szálloda és kaszinó is szerepel. A beruházás időpontja egyelőre kérdéses, hiszen több engedélyre (például kaszinókoncesszióra) is szükség lenne hozzá, amelyek beszerzésére Hans Asamer vállalt kötelezettséget.
