Az évekkel ezelőtt bezárt nagyatádi laktanya területén épít használt gumiabroncsok feldolgozására alkalmas üzemet a budapesti székhelyű Granu Product Projekt Kft. A helyi önkormányzat által is megerősített információk szerint az összesen mintegy 1,2 milliárd forintos beruházás az egykori laktanya alakulóterén, valamint a katonai bázis ebédlőjét és a mellette lévő telket felhasználva valósul meg. A többhektáros ingatlant a helyhatóságtól vásárolja meg a Granu Kft. A beruházó várhatóan még az idén egy 180 négyzetméteres új, könnyűszerkezetes csarnokot épít, s ezzel párhuzamosan elkezdődnek a többi épület átalakítási munkái is. Az új üzem 30 dolgozót foglalkoztat majd.
