A tulajdonos önkormányzat a közelmúltban úgy döntött, hogy a Városi Televízió Kht. körül kialakult tulajdonjogi viták miatt a társaságtól visszavonja a Szekszárdi Vasárnap kiadói jogát. A helyhatóság néhány nappal ezelőtt közleményben tudatta, hogy a városi hetilapot két hónapig az önkormányzat adja ki s a hirdetéseket a polgármesteri hivatalban lehet feladni. A lap szerkesztésével Gaál Lászlót bízták meg. A testület legfrissebb döntése szerint a Szekszárdi Vasárnapra június 15-i határidővel új pályázatot írnak ki. A folyamatban lévő jogviták miatt pillanatnyilag azt sem lehet tudni, hogy a városi televízió a jövőben milyen tulajdonosi háttérrel és műsorstruktúrával folytatja tevékenységét (NAPI Gazdaság, 2001. február 13., 5. oldal).
K. Zs.
