A Közép-dunántúli Gázszolgáltató (Kögáz) Rt. tavaly 4,6 milliárd forintot költött, idén pedig várhatóan 4,7 milliárd forintot fordít elosztóhálózati fejlesztésekre - jelentette be az MTI tudósítása szerint Konrad Kreuzer, a többségi tulajdonos német hátterű E.ON - korábbi nevén Bayernwerk - Hungária Rt. felügyelőbizottságának elnöke. A cég idén 71 Somogy, Veszprém és Zala megyei települést kapcsol be a gázhálózatba, földgáz-értékesítése várhatóan 20 millió köbméterrel lesz több a tavalyinál.
