A K&H szeretné elérni a PM-nél, hogy a brókerbotrány kárvallottjainak visszautalt pénz után ne kelljen adót fizetni. A bank abban bízik, hogy ez a kedvezmény kompenzálhatja az érintett ügyfeleknek megajánlott, meglehetősen alacsony hozamot, így sikerül majd többükkel megállapodni. A PM-nél még nem tudják megmondani, jogilag járhat-e az adómentesség. Az Equitis-botrányban mintegy 70 ügyfél 20 milliárd forintja ragadt a brókercégben, a károsultak egy része választott bíróságon keresi az igazát, mások a bankkal egyezkednek, néhányukat pedig már ki is fizették. (MH, 9. old.)
