Nyolcszázmillió forintos beruházással készülő hűtőházat épít Simontornyán a Hungaro Berry Kft. A jelképes, első kapavágást Rosi Schmidberger, a cég egyik tulajdonosa végezte el. Harnos Judit, a zalaegerszegi székhelyű, osztrák tulajdonú kft. vezetője az MTI-Ecónak elmondta: a kétezer négyzetméter alapterületű hűtőházat május végén tervezik átadni. A kivitelező a balatonfenyvesi Feméta Kft. Tájékoztatása szerint a létesítményben - ahol 15 állandó és 30-40 szezonális dolgozóra számítanak - évente 3000-4000 tonna meggyet és ugyanennyi bodzát hűtenek. A gyümölcsöt nyugat-európai feldolgozóknak szállítják, a várost logisztikailag kedvező fekvése miatt választották. Az épületben a 200 tonna kapacitású hűtőkamrák mellett egy korszerű csöves hűtőrendszer is működik majd, amely óránként 150-200 tonna friss gyümölcsöt képes nulla Celsius-fokra hűteni. Harnos Judit a kft. terveiről szólva közölte, hogy a tavalyi, közel félmilliárdos árbevételt 2009-ben szeretnék megduplázni. A cégvezető szerint élelmiszer-ipari partnereik a gazdasági válság ellenére optimisták, a magyar gyümölcs jó minősége miatt keresett a nyugat-európai piacon.
